604 172 842

Czesław Hudomięt

Czesław Hudomięt

Czesław Hudomięt

Pan CZESŁAW HUDOMIĘT urodził się w 1962 r. W 2013r., W trakcie prac wykonywanych w Niemczech, podczas demontażu rusztowania, spadł z wysokości 4m wysokości. Już na miejscu wypadku pomoc medyczna stwierdziła porażenie poprzeczne w obrębie obu nóg. Zaistniała też konieczność zaopatrzenia pana Czesława w kołnierz ortopedyczny. Pierwszej pomocy lekarskiej udzielono mu w klinice w Neumarkt. Wykonana tam tomografia komputerowa potwierdziła opisany powyżej wzorzec urazów.
Jeszcze w tym samym dniu z powodu niestabilności kręgosłupa, wykonano zabieg spondylodezy (stabilizacji) grzbietowej oraz hemilaminektomii (poszerzenia kanału kręgowego w celu uwolnienia nerwów rdzeniowych od ucisku) trzonu kręgu piersiowego 11. Doznał także złamania żeber: 4 i 5 po lewej stronie. Dalsze leczenie w zakresie porażenia poprzecznego pan Czesław odbywał w Szpitalu Urazowym w Berlinie.
Wykonując pracę w Niemczech, pan Czesław ubezpieczony był tylko w Polsce i tu powrócił aby kontynuować dalsze leczenie polegające głównie na rehabilitacji która wiąże się z wysokimi kosztami, podobnie jak koszt leków i innych środków medycznych na które go nie stać, dlatego bardzo prosi o pomoc finansową, którą prosimy kierować na konto:
Bank Spółdzielczy w Limanowej
53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
z dopiskiem: Czesław
WPŁYWY  JAKIE Z 1% ZA ROK  2018 OTRZYMAŁ PAN  CZESŁAW,  WYNOSZĄ 430,70 zł.
Serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc finansową.

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh