604 172 842

Magdalena

Magdalena

Magdalena

Z przykrością informujemy, że odeszła od nas na zawsze nasza podopieczna – Iwonka. Rodzicom, rodzinie i wszystkim których dotknęła Jej śmierć, składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Iwona (ur. w 1981 r.,) i Magdalena (ur. w 1987r.) to dwie niepełnosprawne córki państwa Zapałów. Tak u jednej jak i u drugiej niepełnosprawność ujawniła się w trzecim miesiącu życia. Iwona karmiona jest przez sondę. Obie bardzo często chorują na zapalenie płuc. Obie też wymagają opieki całą dobę, dlatego mama z obawą opuszcza je, chcąc wyjść do pobliskiej apteki czy sklepu po zakupy. Czuje się bardzo samotna ze swym problemem. Nie prosi nikogo o pomoc. To nasze stowarzyszenie, po zasygnalizowaniu przez panie nauczycielki jej sytuacji, zaproponowało pomoc, którą z wielkim oporem przyjęła. Obawia się, że będzie narażona na przykre komentarze. Pani Maria swoją sytuację materialną określa krótko: ”mamy za dużo pieniędzy żeby umrzeć i za mało aby godnie żyć”.
Nie  ma określenia na wielkość dramatu jaki przeżywa ta rodzina. Ten pozostawiam Państwa ocenie. Równocześnie proszę: przychylcie odrobinę nieba tej rodzinie wpłacając na nasze konto:

Bank Spółdzielczy w Limanowej
53 8804 0000 0000 0021 9718 0001 z dopiskiem: Magdalena
KRS 0000212400
z dopiskiem: Magdalena
nawet najmniejszą kwotę aby nareszcie jej rodzicom nie brakowało pieniędzy na zakup leków oraz podstawowych środków higienicznych i opatrunkowych

Wpływy jakie z 1% za rok 2020 otrzymała Magdalena wynoszą 158,60 zł.
Serdecznie dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie finansowe

 

 

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh