604 172 842

Sebastian i Rafałek Sulima

Sebastian i Rafałek Sulima

Sebastian i Rafałek Sulima

RAFAŁEK SULIMA urodził się jako wcześniak w Klinice Neonatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. U Rafałka stwierdzono cechy zespołu taśm owodniowych pod postacią amputacji podudzia prawego, amputacji paliczków dalszych ręki prawej oraz palców stopy lewej końsko-szpotawej. Dziecko jest pod stałą kontrolą ortopedyczną Poradni Ortopedycznej USD. W związku ze szpotawością stopy lewej stosowano opatrunek gipsowy, uzyskując poprawę ustawienia kończyny. W przyszłości jego ręka będzie wymagać leczenia operacyjnego. W tej chwili Rafałek wymaga zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne: co pewien czas musi mieć nową protezę nóżki, wózek specjalistyczny, co wiąże się ze sporym nakładem finansowym.Wszystkich, którzy mogą pomóc w wydatkach jakie w najbliższym czasie czekają matkę Rafałka, prosimy o wsparcie finansowe na nasze konto:
Limanowska Akcja Charytatywna,
Bank Spółdzielczy w Limanowej
53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
z dopiskiem „RAFAŁEK”
Starszy brat Rafałka – SEBASTIAN SULIMA (ur. w 2005r., )  cierpi na nadciśnienie tętnicze, wrodzoną wadę serca, zwężenie zastawkowe aorty, niedomykalność zastawki aorty II stopnia.
W wyniku tych dolegliwości Sebastian  często słabnie, wymaga stałego leczenia. Pani Barbara – matka Rafałka i Sebastiana wychowuje samotnie swoje dzieci. Nie stać jej na zakup leków, leczenie tym bardziej, że musi w tej chwili zapewnić sporą kwotę na zakup protezy nogi  dla Rafałka.  Cała trójka  zwraca się do Państwa z prośbą  o pomoc finansową, którą prosimy kierować na konto:
Limanowska Akcja Charytatywna
Bank Spółdzielczy w Limanowej
 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
z dopiskiem: Sebastian Sulima
WPŁYWY z 1%  JAKIE ZA ROK 2019 OTRZYMAŁ RAFAŁEK I SEBASTIAN, WYNOSZĄ 
108,60 zł. Serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc finansową

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh