604 172 842

DOBRO ZAWSZE POWRACA 2019

7 grudnia 2019 r., w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej
z inicjatywy wicestarosty – pani Agaty Zięba, odbyło się już po raz drugi  spotkanie mikołajkowe dla osób z niepełnosprawnością.
Spotkanie swą obecnością zaszczycili: starosta limanowski – Pan Mieczysław Uryga,
wiceprzewodniczący Rady Powiatu – Pan Józef Pietrzak, radny powiatowy Pan Bolesław Jania. Obecna była także: dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej – Pani Monika Nawalaniec, dyrektor Stowarzyszenia Remedium w Tymbarku – Pani Elżbieta Kawula,  dyrektor SOSW w Dobrej – Pani Danuta Gąsior, prezes stowarzyszenia Najlepiej Razem – Pani Wanda Czyszczoń oraz prezes Limanowskiej Akcji Charytatywnej Pani Teresa Zabramny.
Duża frekwencja sprawiła organizatorom wielką radość i wynagrodziła  cały wkład pracy, natomiast gości zachwyciła pięknie udekorowana sala, występy dzieci z przedszkola „U cioci Agatki” z Tymbarku, świetnie wykonane tańce przez wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Dobrej, możliwość kolędowania przy akompaniamencie akordeonisty – pana Antoniego Kęski. Był też ciepły pyszny poczęstunek, ciasta upieczone przez rodziców, tradycyjnie już  „pojawił” się olbrzymi smakowity tort a na zakończenie przywędrował do uczestników Mikołaj i rozdał prezenty. I tu należą się szczególne słowa podziękowania dyrektorom, nauczycielom i uczniom szkół powiatu limanowskiego, którzy zaangażowali się w akcję pomocy i przekazali dary, które sprawiły niesamowitą radość obdarowanym a DOBRO ZAWSZE POWRACA!