604 172 842

Karolek Król

Karolek Król

Karolek Król

O KAROLKU napisali do nas jego rodzice:
Moi Drodzy, nasz syn Karolek urodził się z poważną, wrodzoną, złożoną wadą serca. Jest dzieckiem po dwóch ciężkich operacjach metodą Fontana, na otwartym sercu i kilku innych zabiegach związanych z serduszkiem. Karolka wada to: artrezja zastawki trójdzielnej, hipoplazja prawej komory (brak prawej komory), ubytek miedzy przedsionkowy, ubytek międzykomorowy, podzastawkowe zwężenie tętnicy płucnej. Karolek przeszedł już cewnikowanie serca i angiokardiografię, implantację coili do anastomoz systemowych, drenaż obustronny jam płucnych. Karolek wymaga stałego leczenia, kontroli lekarskich w poradniach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. Obecnie jest pod kontrolą trzech poradni: kardiologicznej, stomatologicznej – gdzie miał ostatnio przeprowadzony zabieg w znieczuleniu ogólnym sanacji jamy ustnej. Usunięto mu dziesięć zębów, wykonano łyżeczkowanie i szycie dziąseł. Zabieg ten ma zapobiec próchnicy, która w jego przypadku może przynieść
fatalny skutek. Pozostaje także pod stałą opieką poradni urologicznej, ponieważ miał problemy z pęcherzem moczowym a także podejrzenie o refluks i badania w tym kierunku – cystografia. Moi Kochani, z całego serca prosimy o wsparcie w leczeniu i podarowanie 1% dla naszego synka Karolka, ponieważ wszystko jest bardzo drogie a my – rodzice nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć wszystkie koszty związane z leczeniem.
Bardzo prosimy o pomoc i z góry serdecznie dziękujemy –

                                                                               rodzice Karolka
Wszystkim, którzy chcą pomóc w kosztownym leczeniu Karolka podajemy numer  konta: BS w Limanowej
53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
                                                                  
z dopiskiem: Karolek Król

Wpływy jakie  z 1% za rok
2019 otrzymał Karolek, wynoszą
5003,42zł.
Serdecznie dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie finansowe
Karolek 1 grudnia 2011 r., przeszedł drugą operację. Zniósł ją dzielnie ale to nie koniec leczenia. Karolek jest już w domu pod troskliwą opieką rodziców, którzy wraz z nim za naszym pośrednictwem pragną podziękować wszystkim darczyńcom:
   to dzięki Wam Karolek posiada niezbędne środki na kosztowne leczenie.
                                                                                     KRS 0000212400 z dopiskiem: Karolek Król

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh