604 172 842

Karolek Król

Karolek Król

Karolek Król

O KAROLKU napisali do nas jego rodzice:
Moi Drodzy, nasz syn Karolek urodził się z poważną, wrodzoną, złożoną wadą serca. Jest dzieckiem po dwóch ciężkich operacjach metodą Fontana, na otwartym sercu i kilku innych zabiegach związanych z serduszkiem. Karolka wada to: artrezja zastawki trójdzielnej, hipoplazja prawej komory (brak prawej komory), ubytek miedzyprzedsionkowy, ubytek międzykomorowy, podzastawkowe zwężenie tętnicy płucnej. Karolek przeszedł już cewnikowanie serca i angiokardiografię, implantację coili do anastomoz systemowych, drenaż obustronny jam płucnych. Karolek wymaga stałego leczenia, kontroli lekarskich w poradniach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu. Obecnie jest pod kontrolą trzech poradni: kardiologicznej, stomatologicznej – gdzie miał ostatnio przeprowadzony zabieg w znieczuleniu ogólnym sanacji jamy ustnej. Usunięto mu dziesięć zębów, wykonano łyżeczkowanie i szycie dziąseł. Zabieg ten ma zapobiec próchnicy, która w jego przypadku może przynieść fatalny skutek. Pozostaje także pod stałą opieką poradni urologicznej, ponieważ miał problemy z pęcherzem moczowym a także podejrzenie o refluks i badania w tym kierunku – cystografia. Moi Kochani, z całego serca prosimy o wsparcie w leczeniu i podarowanie 1% dla naszego synka Karolka, ponieważ wszystko jest bardzo drogie a my – rodzice nie zawsze jesteśmy w stanie pokryć wszystkie koszty związane z leczeniem.
Bardzo prosimy o pomoc i z góry serdecznie dziękujemy –
rodzice Karolka

Wszystkim, którzy mogą pomóc w kosztownym leczeniu Karolka podajemy numer naszego konta : 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
na który należy dokonywać wpłaty
 (z dopiskiem „KAROLEK”)
 KRS 0000 212 400
WPŁYWY JAKIE  z 1% ZA ROK 2019 OTRZYMAŁ KAROLEK, WYNOSZĄ 5003,42zł.
Serdecznie dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie finansowe

Karolek 1 grudnia 2011 r., przeszedł drugą operację. Zniósł ją dzielnie ale to nie koniec leczenia. Karolek jest już w domu pod troskliwą opieką rodziców, którzy wraz z nim za naszym pośrednictwem pragną podziękować wszystkim darczyńcom: to dzięki Wam Karolek posiada niezbędne środki na kosztowne leczenie.

Karolek po zabiegu wykonanym w znieczuleniu  ogólnym sanacji jamy ustnej:                         

Karol podczas pikniku (8.09.2018) podobnie jak inne dzieci chętnie skorzystał z przejażdżki na kucyku:

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh