604 172 842

Kazimiera Stach

Kazimiera Stach

Kazimiera Stach

Właśnie teraz  jest czas, kiedy potrzebującym przekazujemy 1,5% odpisu od podatku,
dlatego w imieniu pani Kazimiery która bardzo wierzy w Państwa dobroć,  prosimy o pomoc finansową
kierowaną na konto:
BS L-wa 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001 z dopiskiem: Kazimiera Stach

Pochodząca z Krosnej pani KAZIMIERA STACH, pomimo iż  od dłuższego czasu borykała się z wieloma przeciwnościami losu,  chorobami, po wypadku  jakiemu uległ jej mąż podczas prac w ich gospodarstwie,  musiała przejąć jego obowiązki. Konsekwencją tego wypadku jest uraz  kręgosłupa lędźwiowego, w wyniku którego mąż pani Kazimiery  jest sparaliżowany od pasa w dół. Stało się to niedługo po ślubie (38 lat temu) i opiekowałaby się nim i całym gospodarstwem do dziś ale stało się kolejne nieszczęście: narastający ból kręgosłupa jaki odczuwała pani Kazimiera uniemożliwiał jej normalne życie. Diagnoza lekarzy brzmiała jednoznacznie:   uciśnięty rdzeń kręgowy,  objawiający się niedowładem rąk i nóg oraz bólem spastycznym .  Musiała poddać się operacji. Pomimo obaw zgodziła się.  Operacja odbyła się 7 maja 2020 roku, na skutek  której pani Kazimiera doznała paraliżu czterokończynowego. Został też uszkodzony rdzeń kręgowy. Próbując polepszyć swój  stan, lekarze wykonali jeszcze dwie operacje ale nie przyniosły oczekiwanego efektu. Po czterech tygodniach panią Kazimierę przeniesiono na oddział rehabilitacyjny szpitala w Zakopanem, gdzie przez pięć miesięcy była podawana rehabilitacji. Walczyła z bólem, depresją i własnym ciałem o lepsze jutro.
         Na dzień dzisiejszy jest lepiej. Dzięki rehabilitacji siedzi już na wózku, uczy się normalnie funkcjonować. Z powodu stanu w jakim znalazła się pani Kazimiera, opiekę nad rodzicami i wszystkie obowiązki przejęła ich jedyna  córka, która  też ma swoją rodzinę. Obecna sytuacja doprowadziła do tego, że musiała – niestety – zrezygnować z pracy.
Aby pani Kazimiera była bardziej samodzielna, potrzebna jest dalsza rehabilitacja, która  jest bardzo kosztowna, dlatego prosi o pomoc i wsparcie w tej trudnej sytuacji jaka  ją dotknęła.
Za wszelką okazaną pomoc serdeczne Bóg zapłać – wierzymy, że Pan Bóg wynagrodzi – mówi Pani Kazimiera wraz z córką Zofią. Bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji w jakiej znalazła się pani Kazimiera. Jak zwykle wierzymy w Państwa dobroć. Wierzymy, że dzięki Państwa pomocy finansowej, którą prosimy kierować na konto:

Bank Spółdzielczy w Limanowej                                                                                     

53 8804 0000 0000 0021 9718 0001 z dopiskiem:
KRS 0000212400                                                     Kazimiera Stach