604 172 842

Dorota Wróbel

Dorota Wróbel

Dorota Wróbel

Z prawdziwym wzruszeniem i radością informujemy, że  do chwili obecnej tj. 8 września 2020 r., na konto Pani Doroty wpłynęła kwota  9 828,44 zł.

Serdecznie dziękujemy

DOROTA  jest młodą,  pracowitą kobietą, wspaniałą żoną, matką, córką i siostrą. Ciągle uśmiechnięta, zawsze służy pomocą potrzebującym a teraz sama tej pomocy  potrzebuje: od paru tygodni musi walczyć o powrót do zdrowia, uczestnicząc  w  żmudnych ćwiczeniach w ośrodku rehabilitacyjnym  TUKAN w Nowym Sączu, gdzie obecnie przebywa.
 Moja siostra Dorota 7 maja 2020 r.,  nagle straciła przytomność. Ocknięcie się było powiązane z niesamowitym  bólem głowy,  dlatego  lekarz skierował ją na tomograf głowy. Po wykonaniu badania, usłyszała straszną diagnozę:  pęknięty tętniak mózgu. Konieczna była operacja obciążona bardzo dużymi ryzykiem, która na szczęście odbyła się bez komplikacji. Jej stan wydawał się początkowo  dobry ale  niestety w trzeciej dobie po operacji wystąpił niedowład połowiczny  prawej strony i afazja czuciowo – ruchowa (problemy z mową). Na dzień dzisiejszy  (27 lipca 2020 r.,)  siostra w dalszym ciągu przebywa we wspomnianym  ośrodku rehabilitacyjnym.

Bardzo chcemy aby Dorota całkowicie powróciła do zdrowia, dlatego staramy się o przedłużenie możliwości rehabilitacji za pośrednictwem Narodowego Funduszu Zdrowia, jednak zdajemy sobie sprawę, że  finansowanie pobytu Doroty w ośrodkach rehabilitacyjnych NFZ ma swoje granice  i w dalszym ciągu  będzie się wiązało  z  dużymi opłatami,  dlatego bardzo prosimy o pomoc w zbiórce funduszy na dalszą rehabilitację i inne świadczenia, które pomogą jej wrócić do sprawności ruchowej i w mowie. Wszelką pomoc finansową prosimy kierować na konto Limanowskiej Akcji Charytatywnej:

Bank Spółdzielczy w Limanowej
53 8804 0000 0000 0021 9718 0001  z dopiskiem: Dorota Wróbel
KRS 0000212400 z dopiskiem: Dorota Wróbel

Wpłaty jakie z 1% za rok 2019 otrzymała Pani Dorota Wróbel wynoszą 2647,10zł

Serdecznie dziękujemy i prosimy o dalszą pomoc finansową

 

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh