604 172 842

Andrzej Jelonek

Andrzej Jelonek

Andrzej Jelonek

Zaledwie niecałe trzy miesiące temu przystąpił do naszego stowarzyszenia a dzisiaj – 21.02.2017r., otrzymaliśmy smutną wiadomość, że odszedł od nas na zawsze.

Wszystkim których dotknęła śmierć Jędrzeja, składamy wyrazy współczucia. Nie ma takich słów, które mogłyby Państwa w takiej chwili pocieszyć, dlatego powiemy jedynie, że łączymy się w tym ogromnym smutku razem z Państwem:

członkowie, podopieczni i Zarząd Stowarzyszenia
Limanowska Akcja Charytatywna

=

Pan Andrzej JELONEK urodził się w 1967 r. W 2015 roku uległ wypadkowi: wypadł z balkonu, skutkiem czego doznał silnych potłuczeń. W drugiej dobie przetransportowany został helikopterem do szpitala im. L. Rydygiera w Krakowie. Rozpoznanie brzmiało: uraz kręgosłupa szyjnego C6/C7, złamanie łuku wyrostka poprzecznego C7 po stronie prawej. Ponadto stwierdzono niedowład kończyn górnych, prażenie kończyn dolnych, niewydolność oddechową. Pan Andrzej został poddany zabiegowi operacyjnemu kręgosłupa. Niestety, nadal cierpi na niedowład nóg. Ponadto na kości ogonowej, biodrach i piętach zrobiły się odleżyny, które przyhamowały możliwość skorzystania z rehabilitacji w ośrodkach w Brześciu i Limanowej do których został skierowany.

Ze względu na fakt iż w ostatnim dziesięcioleciu pan Andrzej nie przepracował wymaganych pięciu lat uprawniających go do otrzymania świadczeń z ZUS – utrzymuje się tylko z zapomogi i zasiłku opiekuńczego: razem 634,00 zł. Jest to kwota zbyt mała aby móc zapewnić sobie wystarczającą ilość środków czystości, artykułów pierwszej potrzeby i najważniejsze: zakupu leków zalecanych przez lekarzy powodujących gojenie się odleżyn, dlatego prosi Państwa o wpłaty na konto

Limanowska Akcja Charytatywna
BS Limanowa 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
z dopiskiem: Jędrzej,

bo tylko te pieniądze mogą pomóc mu w leczeniu.

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh