604 172 842

III Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

3 kwietnia br.,  roku na limanowskim Rynku przy niemalże zimowej aurze odbył się III Powiatowy Kiermasz Wielkanocny w którym wzięło udział bardzo wiele osób indywidualnych, stowarzyszenia.  Wszyscy oferowali  wykonane przez siebie wyroby tematycznie związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi: m.in., pięknie wykonane przez ludowych artystów pisanki, stroiki, także  pachnące już świętami wędliny, miód i wiele innych wspaniałości.
Bardzo miła atmosfera!  Sporo ludzi zainteresowanych oferowanymi „towarem”, odwiedziny organizatorów,  pozwoliła zapomnieć o zimnie.
Nasze stowarzyszenie: Limanowska Akcja Charytatywna zaproponowała kupującym  smaczne wypieki, wykonane przez członków  stowarzyszenia.
Bardzo dziękujemy Wszystkim kupującym za serdeczność, za zrozumienie, bo to  właśnie dzięki Wam zwiększyło się nasze konto przeznaczone głównie dla naszych podopiecznych.
Dziękujemy a z okazji Świąt  Wielkanocnych życzymy Państwu Świąt spokojnych, radosnych, przeżywanych z najbliższymi i z promykiem słońca a nie zimowej aury
                                                                        Członkowie, Podopieczni i Zarząd Stowarzyszenia