604 172 842

III Powiatowy Kiermasz Wielkanocny

3 kwietnia br.,  roku na limanowskim Rynku przy niemalże zimowej aurze odbył się III Powiatowy Kiermasz Wielkanocny w którym wzięło udział bardzo wiele osób indywidualnych, stowarzyszenia.  Wszyscy oferowali  wykonane przez siebie wyroby tematycznie związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi: m.in., pięknie wykonane przez ludowych artystów pisanki, stroiki, także  pachnące już świętami wędliny, miód i wiele innych wspaniałości.
Bardzo miła atmosfera!  Sporo ludzi zainteresowanych oferowanymi „towarem”, odwiedziny organizatorów,  pozwoliła zapomnieć o zimnie.
Nasze stowarzyszenie: Limanowska Akcja Charytatywna zaproponowała kupującym  smaczne wypieki, wykonane przez członków  stowarzyszenia.
Bardzo dziękujemy Wszystkim kupującym za serdeczność, za zrozumienie, bo to  właśnie dzięki Wam zwiększyło się nasze konto przeznaczone głównie dla naszych podopiecznych.
Dziękujemy a z okazji Świąt  Wielkanocnych życzymy Państwu Świąt spokojnych, radosnych, przeżywanych z najbliższymi i z promykiem słońca a nie zimowej aury
                                                                        Członkowie, Podopieczni i Zarząd Stowarzyszenia

                       

  

                                     

                                  

                             

                            

                                                                                
                                   

 

 

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh