604 172 842

Natalka Kurowska

Natalka Kurowska

Natalka Kurowska

Właśnie teraz jest czas, kiedy potrzebującym
przekazujemy 1,5% odpisu od podatku, dlatego
w imieniu Natalki która bardzo wierzy
w Państwa dobroć,  prosimy o pomoc
finansową kierowaną na konto:
BS L-wa 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
z dopiskiem: Natalka

NATALKA urodziła się 11.03.2021r., w Limanowej, jako dziecko zdrowe i początkowo nic nie zapowiadało problemów jakie wkrótce pojawiły się. W trakcie dokładnej rutynowej diagnostyki stwierdzono znaczne przesunięcie linii środkowej mózgu. Kolejne wizyty u Neumatologów, Neurologów potwierdziły: wadę rozwojową mózgu wskutek czego ujawniła się padaczka lekooporna. Kluczowa wizyta u Profesora w Warszawie potwierdziła że Natalka będzie musiała mięć wykonaną operacje odłączenia prawej półkuli mózgu. Po operacji będzie wymagała długotrwałej rehabilitacji, żeby przywrócić utracone funkcje ruchowe ale także intensywne turnusy rehabilitacyjne. Dziecko na chwilę obecną jest opóźnione psychoruchowo i nie rozwija się prawidłowo. Na chwilę obecną Natalka realizuje Wczesne Wspomaganie Rozwoju w Ochotnicy Dolnej, Ustawę za życiem w „Credka” w Mszanie Dolnej oraz jest objęta opieką hospicjum domowego dla dzieci. Natalka czeka także na wynik badania genetycznego WES, który wykaże wszystkie współistniejące choroby.
Na wszystkie konsultacje oraz badania specjalistyczne jeździmy PRYWATNIE, ponieważ terminy na NFZ są bardzo odległe a w sytuacji jakiej jest Natalka liczy się czas.
Mimo tego, że choroby nie widać gołym okiem to jednak niesie za sobą bardzo duże powikłania.
Z całego serca, dziękuję wszystkim osobom, które zdecydują się ofiarować mi swój 1% podatku!!! Proszę pamiętać… 1%POMAGA!!!                                                                                          BS Limanowa 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001, na przelewie dopisując: NATALKA.

… i tak wyrosła nam już Natalka.
Wpłaty można też realizować  – nie wychodząc nawet z domu. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową (www.lach.limanowa.pl ),  kliknąć w znajdujący się po prawej stronie znaczek
„Wspieraj nas za darmo” i koniecznie zamieścić dopisek NATALKA