604 172 842

DOBRO ZAWSZE WRACA 12.01.2019

DOBRO ZAWSZE WRACA

To  fantastyczne spotkanie zorganizowane z inicjatywy Wicestarosty Powiatu – Pani Agaty Zięby w którym udział wzięły stowarzyszenia: REMEDIUM z Tymbarku oraz Limanowska Akcja Charytatywna, miało miejsce w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej.

Impreza  zorganizowana została przez przez samorząd powiatu limanowskiego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, Limanowską Akcję Charytatywną oraz Stowarzyszenie „Remedium” w Tymbarku.
Na skierowaną przez panią Starostę pisemną prośbę odpowiedziało szereg szkół: dzieci i młodzież  przeznaczyły na paczki dla podopiecznych obu stowarzyszeń m. in., słodycze, sporą ilość drobnych artykułów szkolnych, książek, maskotek które zapewne niejednokrotnie były do tej pory ukochanymi przytulankami  ich dotychczasowych właścicieli a teraz podarowane przyniosły radość podopiecznym.
Poczęstunek rozpoczął się pysznym barszczem z krokietem  ale nie zabrakło też pysznych ciast upieczonych przez rodziców, natomiast  atrakcją spotkania był piękny i smaczny tort w kształcie serca, ufundowany  przez obecnych na sali Radnych Powiatu: Ewę Filipiak – przewodniczącą Rady Powiatu Limanowskiego, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Józefa Pietrzaka oraz  radnych powiatowych – Dorotę Stanisławczyk i Bolesława Janię.
Podziwialiśmy też świetnie przygotowany i pouczający swą treścią teatrzyk w wykonaniu artystów z Warsztatów Terapii Zajęciowej, działający przy stowarzyszenia REMEDIUM.
Nie obyło się też bez śpiewania kolęd. Trzeba było słyszeć jak głośno brzmiały śpiewy!!!
WSZYSTKIM  DZIĘKI  KTÓRYM  MOGLIŚMY PRZEŻYĆ  TAK  WSPANIAŁE  CHWILE, SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY 😘😘😘