604 172 842

FUNDACJA AKADEMIA MAM TALENT LIMANOWA

Już po raz drugi FUNDACJA AKADEMIA PIŁKARSKA MAM TALENT LIMANOWA pomogła naszemu podopiecznemu. Tym razem w Feriowym Turnieju Regionalnym APMT wzięły udział grupy szkolne APMT  (młodsza i starsza) i zagrały dla KONRADA, który zbiera  pieniądze na bardzo kosztowne urządzenie: pompę insulinową typu 780G wynosi 26 tys. zł !!! Konrad  cierpi na ciężką CUKRZYCĘ TYPU 1.  Zachorował jak miał 10 lat (obecnie 32 lata)  i od tamtej pory codziennie walczy z podstępną chorobą.
Atmosfera turnieju bardzo ciepła, serdeczna. Pan Kondrat cały czas wraz
z synami – pewnie przyszłymi piłkarzami- był w kontakcie z zawodnikami
biorącymi udział w turnieju. Niesamowity popyt miał bufet pełen ciast
i innych słodyczy, zapewniony przez rodziców.

Jak zwykle bardzo dużo pomogła przejęta zbiórką pieniędzy dla
Konrada, wolontariuszka – Marinka. która przekonywała nas, że musi zebrać jak najwięcej pieniędzy. I tak też się stało! ZOSTAŁA ZEBRANA NIEBAGATELNA KWOTA: 2610zł.
W imieniu Konrada, jego rodziny i naszym, bardzo dziękujemy „Akademii” i wszystkim którzy pomagali i pomagają KONRADOWI!!!

 

„FUNDACJA AKADEMIA PIŁKARSKA LIMANOWA:

Ależ było granie ! Grupy Szkolne APMT pokazały na co je stać. Również kibice i goście którzy tego dnia zebrali się w hali ZS Nr 1 Ekonom pokazali że los Marysi Chlipały nie jest im obojętny i wspólnie z Limanowską Akcją Charytatywną,całą kadrą APMT Limanowa udało się zebrać niemal 2500 zł podczas 3 godzinnego turnieju dzieci!  MEGA, MEGA, MEGA”
To prawda! Podliczaliśmy pieniądze i nie mogliśmy uwierzyć, że to stało się w ciągu trzech godzin!!! Chwilę trwały okrzyki radości,  dlatego w imieniu stowarzyszenia LACh, Marysi Chlipały, jej rodziców i siostrzyczki – bliźniaczki bardzo dziękujemy organizatorom, rodzicom, małych piłkarzy, piłkarzom, kibicom i najmłodszej naszej wolontariuszce, bardzo przejętej zbiórką dla Marysi – która przekonywała nas, że musi zebrać dla niej dużo
pieniędzy- 
Marince Chudnickiej i wszystkim, za zrozumienie sytuacji państwa Chlipałów, za hojność wpłat. Dzięki Państwu rodzina ta tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzi szczególnie radośnie. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!