604 172 842

Łucja

Łucja

Łucja

Autor: Wisława Szymborska
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci…”

Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Pani Łucja odeszła od nas na zawsze
1.05. 2019 r. Z ogromnym bólem przyjęliśmy tę wiadomość.  Jej śmierć jest dla nas ciosem. Nie ma słów by opisać żal,  jaki w tej chwili czujemy.
Członkowie stowarzyszenia w większości nie znali Pani Łucji  osobiście. Mój kontakt z Nią  był tylko telefoniczny i wtedy namawiałam  Ją aby w końcu zechciała przyjść (a raczej przyjechać na swoim wózku) na wspólne spotkania członków stowarzyszenia. Obiecywała, że niebawem to nastąpi. Nie nastąpiło.
Uwielbiała opowiadać mi o swoim przyjacielu – leciwym już psie.
Przesyłałyśmy sobie różne wiadomości, pozdrowienia na messengerze… Już to nie nastąpi…  ŻEGNAJ PANI ŁUCJO…

 

 

Nieszczęście PANI ŁUCJI spowodowane było odmrożeniem obu kończyn dolnych, następstwem czego był zgorzel stopy i podudzia prawego oraz martwica paliczków dystalnych palców 1-5 stopy lewej. Doszło do amputacji prawego uda z powodu zgorzeli stopy.Pani Łucja pogodzona jest ze swoim losem, jednakże problemem jest konieczność zakupu nowej protezy, na którą nie stać jej.

Pani Łucja za naszym pośrednictwem zwróciła się do Państwa z prośbą o pomoc w zakupie protezy kończyny dolnej. Poprzednia jest już zniszczona a do zakupu nowej brakuje jej cztery tysiące złotych. Wierzy, że Państwa dobroći wyrozumiałość dla jej problemu umożliwi jej zakup dzięki któremu, będzie znowu mogła swobodnie poruszać się.

Wszystkich którzy mogą pomóc pani Łucji prosimy o wpłaty
na konto: 53 8804 0000 0000 0021 9718 0001
z dopiskiem dla Łucji