604 172 842

I Forum Osób Niepełnosprawnych w Porębie Wielkiej

17 czerwca br., w pięknej scenerii parku Wodzickich w Porębie Wielkiej przy pięknej pogodzie odbyło się świetnie zorganizowane  I Forum Osób Niepełnosprawnych. Organizatorem było Stowarzyszenie Kierunek Przyszłość którego Prezesem jest pani Karolina, Maria Zapała, współorganizatorem: Starostwo Limanowskie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej, Gmina Niedźwiedź i Gminny Ośrodek  Pomocy Społecznej w Niedźwiedziu.
Wszystkich obecnych na Forum przywitał wójt gminy Niedźwiedź pan Rafał Rusnak, który chwilę później wręczał Listy Gratulacyjne placówkom działającym na rzecz osób niepełnosprawnych. Bardzo cieszymy się, że m.in.
List Gratulacyjny otrzymało nasze stowarzyszenie.

Sympatyczną chwilą było rozdanie baloników wszystkim przedstawicielom działającym  na rzecz osób niepełnosprawnych. W jednej chwili należało wypuścić je z dłoni i pomyśleć o spełnieniu się marzenia. Poszczególne stoiska prezentowały  własne wyroby, odbywały się też warsztaty rękodzielnicze, gry i zabawy dla najmłodszych i wiele innych atrakcji. Był też piękny, smaczny,  olbrzymi tort dla uczestników Forum. Dużym aplauzem nagradzano występy artystyczne poszczególnych grup które zgłosiły się do konkursu.

Wspierają nas

Miasto Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Projektowanie stron www w Limanowej
Lagenko
Akcja w TESCO
Przedszkole u Cioci Agatki w Tymbarku
Limanowski Klub Karate Kyokushin
Wspomóż LACh